Apie knygą

“O tai kur vardai?” – visada pirmas ir dažniausias klausimas, kai stebiu žmogų, pirmąkart verčiantį naują “Mamystės” knygą. Ir tada aš suprantu, kad kažkur yra mano komunikacijos “feilas”. Apie knygą 1f60a?

dsc_0796  Apie knygą DSC 0796

Knygos formatas man buvo aiškus nuo pat jos idėjos užgimimo galvoje. Tai ne paprastas interviu rinkinys, ne žurnalas, ne ant popieriaus perspausdintas mano tinklaraštis. Tai unikali istorija, kaip koks romanas.

Tapimo mama istorija sulipdyta iš daugelio moterų pasakojimų. Kiekvienas jų kažkur nutrūksta ir pasakojimą pratęsia kita. Tokiu būdu moterų išsakytos mintys galiausiai sukrenta į pakankamai universalų vienos moters išgyvenimą, nuo pirmojo nėštumo iki anūkų. Surinktos tikrai ne visos, bet nemažai galimybių, kaip gali nutikti, o gal jau nutiko tau.

dsc_0795  Apie knygą DSC 0795

Ką reiškia būti mama? Apie ką kalba nėščioji? Kaip jaučiasi kątik pagimdžiusi? Kaip jau iš perspektyvos atrodo kūdikystė paauglių mamoms akimis? O kokios mintys sukasi auginant anūkus? Apie viską be pagražinimų, paprastai. Taip, kaip išties kasdien gyvename.?

Vardai 6-ame psl., jei ką. Apie knygą 1f642🙂

http://mamyste.lt/produktas/knyga-mamyste/

dsc_0792  Apie knygą DSC 0792

Šis įrašas neturi komentarų

Jūsų komentaras

Your email address will not be published.