Be faktų. Gryna emocija.

12063473_484232975071317_6917892458583715707_n Be faktų. Gryna emocija. Be faktų. Gryna emocija. 12063473 484232975071317 6917892458583715707 n

Stumiu vežimėlį šiandien ir žiūriu į cepelinų spalvos dangų. Galvoju apie savo rutiną ir buitį. Galvoju, kaip reikės išgyventi žiemą (iki balandžio) kol dangus pakeis spalvą. Žinau, mes sakom, kad vaikai taip greitai auga ir stebina kasdien naujais išmoktais dalykais. Ir tai tiesa. Tačiau tas ciklas: pusryčiai, miegas, laukas, pietūs, miegas, žaidžiam, miegas, laukiam vakaro miego, naktinis miegas, man šiandien atrodo nepajudinamas.Atrodo, kaip nuosprendis. Taip, aš kartais improvizuoju, ir vietoj važiavimo į mišką pasivaikščioti perpiet, aš nueinu į artimiausią prekybcentrį, kur geriu kavą ir ignoruoju savo neplautą galvą. Stebiu tokias pat kaip aš: tos, kur dar visai šviežios, čia ateina su savo mama, o gal aukle; o tos, kurių vaikai jau laksto, matau, jau moka paslėpti savo kelias dienas neplautą galvą 🙂 Taip, vaikus auginti “prekybcentry” yra katastrofa, bet tai yra ta savaitės valanda, kai aš pabūnu suaugusiųjų pasauly.

Šnekėjau su drauge, kuri augina vaikutį Dubajuje ir pasijuokėm, kad ji net nesupranta, kiek energijos reikia norint įkišti vaiką į kombinezoną, o jos didžiausia problema, kad į lauką gali išeiti tik gerokai sutemus, nes tik tada atslūgsta karštis.

Ir apie tai galvodama, aš supratau, kad kiekviena mama turi savo individualią rutiną ir vargus, ir kiekviena tikrai turi triukų, kaip praskaidrinti savo dieną, o apie tai kalbėdamos, mes galime ne tik pasižvalgyti po kitų spintas, bet, galbūt ir rasti įkvėpimo pakeisti ar papildyti savo dienotvarkę taip, kad pasibaigus dienai į lovą atsigultume laimingos, o ne kristume kryžiumi 🙂

Todėl nutariau pradėti tokią rubriką: MAMOS KITUR. Ir greitu laiku paruošiu interviu su ta mama iš Dubajaus, kuri papasakos apie savo buitį, nuotykius ir rūpesčius.

Jei jūs auginate vaiką kitoje laiko ar klimato zonoje, o gal pažįstate, kas tai daro – susisiekite su manimi ir pasidalinkite patirtimi! O gal jūs gyvenate čia pat, bet turite įdomių laisvalaikio ir mamystės receptų? Parašykite man žinutę.

Šis įrašas neturi komentarų

Jūsų komentaras

Your email address will not be published.