Maži mamiški įpročiai

daugkartiniai šiaudeliai Maži mamiški įpročiai 17362521 10155276461021015 931780123115058275 nPrieš pusmetį pradėjau naudoti daugkartinį puodelį kavai ir negaliu savimi atsidžiaugti.

Feisbuko sraute užmačiau vieno restorano vadovės pasidalintą paveiksliuką apie plastikinius šiaudelius. Tai Project 0 iniciatyva. Plastikiniai šiaudeliai panaudojami vienąkart ir išmesti nesuyra 200 metų. Galiausiai, žinoma, atsiduria vandenyne. Aš jums nedėsiu video, kaip jūrų vėžliui su replėmis iš nosies yra traukiamas toks įstrigęs šiaudelis, kad vakaro nesugadinčiau, bet žinutė paprasta: gal nustokim juos naudoti?

Kadangi diskusijoje buvo paminėta, kad vaikai mėgsta gerti per šiaudelius, tai čia yra du variantai: arba tu nešiojiesi gertuvėlę, į kurią supili užsisakytą gėrimą, arba tu išmokai vaiką gerti iš stiklinės, o jeigu vis tiek yra smagiau gerti per šiaudelį, pūsti burbulus, vaikas dar mažiukas, tai OK – galima įsigyti stiklinį, metalinį, bambukinį – kokį tik nori. Svarbu daugkartinį. Kad ir iš čia:
http://www.eco-straws.co.uk/

Vis tiek mamiškoj tašėj visokių velnių pilna, tai jau šiaudelis tikrai neapsunkins kasdienybės.

Ai, tai trys variantai gavosi. Tik geriau.
Juk mūsų įpročiai mūsų vaikams.

Šis įrašas neturi komentarų

Jūsų komentaras

Your email address will not be published.