Implantacinis kraujavimas

Tikriausiai niekad taip atidžiai nestebėjai savo kūno kaip per šias dvi laukimo savaites ir  jau žinai, kad implantacinis kraujavimas yra vienas ankstyviausių nėštumo požymių. Kaip jį atskirti nuo mėnesinių?

 5 dienos po ovuliacijos pradėjo “teplioti”, truko keletą dienų, kraujas buvo rusvas, labiau priminė kraujingas išskyras nei ryškiai raudoną mėnesinių kraują. Kūno temperatūra taip pat laikėsi padidėjusi (37-37.2), vakarą prieš tai maudė nugarą.

Kaip atskirti implantacinį kraujavimą nuo mėnesinių?

Šiame video aiškiai papasakojama kaip atskirti implantacini kraujavimą nuo mėnesinių (anglų k. Mama Natural)

Implantacinio kraujavimo požymiai

  • Implantacija paprastai įvyksta praėjus 6–10 dienų po apvaisinimo. Po implantacijos besivystantis embrionas pradeda gaminti hormonus, kurie signalizuoja organizmui, kad nėštumas prasidėjo.
  • Kiekis: implantacinis kraujavimas dažnai yra lengvesnis nei per mėnesines. Kraujavimas panašesnis į išskyras, o ne stiprų tekėjimą.
  • Spalva: implantacinis kraujavimas gali būti rausvos, rudos arba raudonos spalvos, o menstruacinis kraujavimas paprastai būna ryškesnis raudonas. Kraujavimo spalva gali rodyti kraujo amžių – šviežias kraujas atrodo raudonas, o senesnis – rudas arba rausvas.
  • Trukmė: implantacinis kraujavimas paprastai trunka tik dieną ar dvi, o menstruacinis kraujavimas gali trukti kelias dienas, paprastai 2–7 dienas.
  • Simptomai: implantacinį kraujavimą gali lydėti nedidelis mėšlungis ar diskomfortas, kurį sukelia implantacijos procesas. Šis diskomfortas paprastai nėra toks stiprus kaip menstruacijų spazmai.

Ar implantacinis kraujavimas pasireiškia visoms moterims?

Implantacinį kraujavimą patiria mažuma moterų ir manoma, kad jis pasireiškia maždaug 30–50 % nėštumų. Kai kurioms moterims nėštumo pradžioje gali nebūti kraujavimo, o kitoms gali atsirasti šviesių dėmių, nesusijusių su implantacija.

Laukiesi, kas toliau?

Sek kitas nėštukes Instagrame

Geriausias turinys – mamoms nuo mamų. Sužinok viską apie nėštumą tau mėgstamu formatu – skrolinant Instagrame.

Mūsų mėgstamiausios IG paskyros

Genetiniai tyrimai nėštumo metu

Palygink genetinių tyrimų kainas ir sužinok koks tyrimas gali nustatyti vaikelio lytį nuo 10 nėštumo savaitės.

Genetiniai tyrimai nėštumo metu

Mergaičių vardai

Sužinok kokie yra populiarūs mergaičių vardai Lietuvoje ir kodėl Kim pavadino savo dukrą North.

Mergaičių vardai

Berniukų vardai

Populiarūs berniukų vardai Lietuvoje ir tarp pasaulio įžymybių.

Berniukų vardai
Susitikime Instagrame