Apie mus

Kai kelias į motinystę prasideda internete

Pirmas dalykas kurį "pagooglinai" tikriausiai buvo nėštumo simptomai, arba [bet kas kitas] - esmė ta, kad mes"googlinam"ieškodamos informacijos apie nėštumą.

MŪSŲ TIKSLAS - ATVIRA DRAUGYSTĖ SU MAMOMIS NUO PAT PIRMŲJŲ NĖŠTUMO DIENŲ

Ko mama gali tikėtis gimus vaikui? Kaip jaustis yra normalu? Ar tu viena taip jautiesi, ar ir kitoms taip buvo?

Vaiko pirmieji mėnesiai ir metai bus didžiausias mamos gyvenimo šokas, nesvarbu, kaip ji labai nori, laukia ir myli.Todėl norime būti mamų geriausios draugės nuo pat pirmųjų mamystės dienų.

Tikimės "pagauti" mamas nuo pat pirmos paieškos apie nėštumą ir nukreipti jas pas tuos lietuviško turinio kūrėjus, kurie atsako į mamos klausimą tiksliausiai, be tabu ir lengvai suprantama kalba.

Už kadro

Mes - dvi mamos kurios visą gyvenimą buvo draugės. Mums labai pasisekė, kad susilaukėme vaikų tuo pačiu metu. Šita draugystė mums padėjo mamystėje  nenušokti nuo proto ir nepamesti savęs.

Sugalvojome šį projektą, norėdamos pabėgt nuo pampersų.  Čia turėjo būt kažkoks "grįžimas į save". Tačiau labai greitai pradėjome jame matyti daugiau prasmės ir potencialo. 

PARAŠYK MUMS KAS ANT LIEŽUVIO GALO

Galbūt tau sunku ir nori išsišnekėti, galbūt tave nervuoja gramatinės klaidos mūsų portale, o gal turi laiko ir nori rašyti mums​? Parašyk kas ant liežuvio galo!

[email protected]

Sužinok kas yra mamystės draugė