Kūdikių pilvo diegliai ir kokie vaistai padeda – Colic Calm, Biogaia ar Redulex?

Sūnui pilvo diegliai prasidėjo devintą parą. Sėdejau, Googlinau ar taip gali būti. Klykė kasdien po 3 valandas, gydytojo rekomenduotos gerosios bakterijos nepadėjo, lašai su simetikonu irgi nepadėjo.  Atrodė košmaras niekad nesibaigs, bet vieną dieną tiesiog ėmė ir praėjo…

Kūdikio pilvo diegliai

Ramus, dvi savaites miegojęs naujagimis staiga pradeda verkti, klykti kelias valandas be sustojimo, dažniausiai vakarais, tuo pačiu metu. Skambinai gydytojui, klausei kas yra, kodėl kūdikis riečiasi, tempiasi, klykia jau kelinta naktis iš eilės. Jei gydytojas įtaria pilvo dieglius, tuomet dažnai pasiūlo kūdikiui duoti gerųjų bakterijų, tokių kaip Biogaia arba lašiukų nuo pilvo pūtimo tokių kaip ESPUMISAN L, 30 ml, geriamoji emulsija. Padarei viską kaip gydytojas sakė, tačiau kiekvieną vakarą jūsų namuose garsai tokie, kad jau su vyru baigiat išeit iš proto. Pažįstama situacija? Dalinamės savo patirtimi su kūdikių pilvo diegliais.

Kada prasideda ir kiek trunka pilvo diegliai?

  • Pilvo diegliai kūdikiui dažnai prasideda antrą-trečią gyvenimo savaitę ir trunka kelis mėnesius.

Kaip atpažinti pilvo dieglius?

  • Kūdikio pilvo diegliai yra stipriai varginanti ir skausminga būklė. Gydytojai teigia, kad pilvo diegliai tai dirglumo, nerimo ir verkimo priepuoliai, kurie trunka ilgiau nei tris valandas per dieną ir ne mažiau nei tris kartus per savaitę. Dažniausiai pilvo diegliai prasideda vėlyvą popietę arba vakare. Tačiau tai visiškai normalus vaiko augimo etapas, kuris įprastai tęsiasi pirmuosius gyvenimo mėnesius. Tiesa, vieniems kūdikiams pilvo diegliukai būna mažiau skausmingi, o kitiems labai skausmingi. Tiksli pilvo dieglių atsiradimo priežastis nėra aiški, tačiau manoma, kad jie atsiranda dėl nesubrendusios kūdikio virškinimo sistemos.

Kaip padėti kūdikiui nuo pilvo dieglių?

  • Dažnai nuraminti kūdikius padeda baltas garsas (white noise) – gartraukio ūžimas, siurblio garsas – juos girdėdami kūdikiai dažnai nusiramina. Gali susirasti Youtube video (white noise) ir paleisti, pasižiūrėsi kaip kūdikis reaguoja į garsą.

Vaistai nuo pilvo dieglių ir lašiukai nuo pilvo pūtimo

Colic Calm Vaistai

Vieni populiariausių lašiukų nuo pilvo dieglių užsienyje. Vienas pagrindinių ingridientų – angliukas. Lietuvoje juos platina Colic Calm Lietuva. Tai mums labiausiai pasiteisinę lašiukai nuo pilvo dieglių. Natūralios sudėties, tinkami naujagimiams. Kaina 22 Eur.

Patarimas – vaistai juodos spalvos, tad prieš duodant Colic Calm kūdikiui būtų geriausia užvilkti seilinuką – išsitepę vaistais rūbai sunkiai skalbiasi.

Redulex žvakutės

Lietuvių gamintojų absoliutus atradimas. Prieš vartojant konsultavomės su gydytoja, tai gydytojai labai patinko natūrali, švelni ingridientų sudėtis (vienas pagrindinių ingidientų – ramunėlės). Redulex Baby žvakučių rasite vaistinėse, kaina 5.35 EUR.

Biogaia gerosios bakterijos

Gerosios bakterijos – puikus maisto papildas naujagimiams ir Biogaia yra vienas populiariausių gerųjų bakterijų prekės ženklų Lietuvoje. Vartojame ir mėgstame gerasias bakterijas, tačiau nuo kūdikių pilvo dieglių mums jos nepasirodė veiksmingos.

Sužinok kas yra mamystės draugė