Kur gimdyti Kaune?

Kauno klinikos, Krikščioniškieji Gimdymo Namai, Mažylio Gimdymo Namai

Gimdymas Kauno Klinikose

Kiek kainuoja privati palata Kauno Klinikose?

 • Kauno klinikose įprastos palatos po gimdymo yra dvivietės, tačiau yra galimybė pasirinkti vienvietę privačią palatą po gimdymo. Tokių palatų Kauno klinikose yra 19, tačiau iš anksto rezervuoti palatos negalima. Vienvietėse palatose yra įrengtas atskiras tualetas ir dušas, pagerintos buitinės sąlygos: šaldytuvas, televizorius, minkštasuolis arba sudedamas miegamasis fotelis, internetinio ryšio jungtis. Pageidaujant, mikrobangų krosnelė, šildytuvas, ventiliatorius, virdulys. Tokia vienvietė palata po gimdymo kainuoja 50 EUR nakčiai.

Taisyklės lydinčiam asmeniui Kauno klinikose

 • Gimdymo natūraliais takais metu gali dalyvauti vienas lydintis asmuo (artimas žmogus arba dula). Lydinčiam asmeniui atliekamas COVID-19 tyrimas. Dalyvaujantis gimdyme asmuo turi neturėti jokių virusinės infekcijos požymių bei kontakto su galimai užsikrėtusiuoju.

  Artimajam pasilikti po gimdymo galima tik tuo atveju, jei esi vienvietėje palatoje. Visą šį laiką (iki išvykimo į namus) pasilikęs artimasis negali išeiti iš ligoninės, tačiau jam yra sudarytos sąlygos ir galimybė užsisakyti ligoninės maitinimą į vienvietę palatą.

  Jei po gimdymo patekote į dvivietę palatą, lydintis asmuo galės pasilikti tik 15 minučių. Vėliau jis galės aplankyti 2 kartus per savaitę po 15 minučių.

Kodėl verta gimdyti Kauno klinikose?

 • Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinika – didžiausia Lietuvoje akušerijos ir ginekologijos sveikatos priežiūros įstaiga, teikianti aukščiausio lygio ambulatorines bei stacionarines paslaugas.

  Klinikoje veikia Akademija šeimai, kur savanoriškai dirba klinikos akušerės, naujagimių slaugytojos, psichologai ir kiti specialistai. Kauno klinikų Gimdymo skyriuje gali gimdyti visos moterys nepriklausomai nuo nėštumo ar gimdymo rizikos, amžiaus ar gyvenamosios vietos. Visos norinčios yra laukiamos ir gali atvykti į Kauno klinikų Nėščiųjų ir gimdyvių priimamąjį. Atvykstant nereikia jokio siuntimo, tereikia su savimi turėti nėščiosios kortelę, kurioje yra visa reikalinga informacija apie nėštumą.

Krikščioniškieji gimdymo namai

Kiek kainuoja privati palata Krikščioniškuose gimdymo namuose?

 • Para šeimos kambaryje kainuoja 40 eurų, o vienviečiame kambaryje, jei pasilieka artimasis 30 eurų už parą. Šiuose gimdymo namuose yra 5 erdvūs šeimų kambariai ir 9 individualios palatos, kurios gali virsti šeimos erdve, reikalui esant.

Lankymo valandos Krikščioniškuose gimdymo namuose

 • Po gimdymo, jei liekama su lydinčiu asmeniu, rekomenduojama nekviesti artimųjų į gimdymo namus. Visgi jei norima, galima lankyti šeimas po gimdymo. Lankymo valandos Krikščioniškuose gimdymo namuose yra kasdien nuo 16 iki 19 valandos.

Kodėl verta gimdyti Krikščioniškuose gimdymo namuose?

 • Krikščioniškieji gimdymo namai – gilias tradicijas turintys gimdymo namai. Krikščioniškieji gimdymo namai – VšĮ LSMU Kauno ligoninės klinika, kurioje veikia akušerijos, ginekologijos skyriai. Išties atsiliepimai apie šią kliniką labai geri. Moterys renkasi šiuos gimdymo namus dėl ilgamečių tradicijų. Atvyksta šeimos, norinčios gimdyti natūraliai, kad į gimdymą nebūtų kišamasi medikamentais ar technologinėmis priemonėmis. Reikalui esant atliekami cezario pjūviai, pageidaujančioms gimdymas nuskausminamas.

​Gimdymo kursai, žindymo specialistų pagalba

 • Krikščioniškuose gimdymo namuose vyksta įvairūs gimdymo kursai. Taip pat labai daug informacijos galima rasti šių gimdymo namų Youtube kanale. Kiekvieną savaitę skelbiami organizuojami mokymai nuotoliniu būdu bei gyvai.

 

Prano Mažylio gimdymo namai

Kiek kainuoja privati palata Prano Mažylio gimdymo namuose?

 • Akušerijos ginekologijos skyriuje yra 3 gimdyklos ir 17 lovų po gimdymo. Palatos po gimdymo – vienvietės ir dvivietės. Yra galimybė gyventi abiem šeimos nariams su naujagimiu mokamose palatose.

  P.Mažylio gimdymo namuose, visos mamytės yra guldomos atskiruose palatose. Jei pageidaujate, kad tėtis ar kitas lydintis asmuo pasiliktų su jumis, už papildomą lovą reikės susimokėti 15eur. už parą. Jei norite erdvesnio kambario, su dvigule lova, atskitru dušu ir tualetu, tai jums kainuos 30-40e. para.

   

Taisyklės lydinčiam asmeniui P. Mažylio gimdymo namuose

 • Gimdyme gali dalyvauti vienas lydintis asmuo. Lydintis asmuo turi būti sveikas ir neturėti jokių peršalimo simptomų.

Kodėl verta gimdyti P. Mažylio  gimdymo namuose?

 • P. Mažylio gimdymo namus renkasi vis daugiau būsimų mamų, nes šie gimdymo namai yra naujagimiams palanki ligoninė. Čia skiriamas didelis dėmesys naujagimio žindymui, esant poreikiui, konsultuota žindymo specialistas. Mažylio gimdymo namuose sukurtos šeimai palankios sąlygos. P. Mažylio gimdymo namuose kuriama jauki šeimyninė atmosfera, kad naujagimio atėjimas į šeimą būtų saugus ir rūpestingai prižiūrimas profesionalios medikų komandos.

Gimdymo kursai, žindymo specialistų pagalba P. Mažylio gimdymo namuose

 • P. Mažylio gimdymo namai kviečia į Atvirų durų dienas ir paskaitas nėščiosioms. Kiekvieną trečiadienį nuo 9 iki 17 val. akušerė arba gydytojas supažindina su gimdymo namų aplinka, atsakys į dominančius klausimus.

  Taip pat darbo dienomis vyksta gyvos ir nuotolinės paskaitos. Norint dalyvauti nuotolinėse paskaitose, reikia registruotis elektroniniu paštu [email protected], gyvose paskaitose – registracijos telefono numeris: 837 22 03 75. Paskaitos vyksta darbo dienomis nuo 10.30 valandos. Temos: gimdymas, naujagimių priežiūra, žindymas, gyvensenos pokyčiai nėštumo metu.