Agluona: Račkauskų sodyba – žavinga poilsio oazė

Račkauskų sodyba: istorija ir dabartis

  • Sodyba leidžianti lankytojams mėgautis ne tik tradicine Lietuvos architektūra, bet ir moderniais patogumais. Šioje sodyboje puikiai dera senasis su naujuoju, leidžianti kiekvienam lankytojui rasti tai, ko jis ieško: ramybės, gamtos grožio ar tiesiog gero laiko draugų kompanijoje.

Agluona kavinė

Račkauskų sodybos teritorijoje įsikūrusi kavinė puiki vieta pavalgyti ir pabūti jaukioje aplinkoje su draugais ir šeimos nariais. Labai skanu net ir vaikams!

Vieta poilsiui: gamta, ramybė ir pramogos

Račkauskų sodyba yra puiki vieta tiems, kurie nori pabėgti nuo kasdienio šurmulio ir pasinerti į gamtos ramybę. Čia galite pasivaikščioti po  gamtą, mėgautis ežeru ir upės grožiu ar tiesiog atsipalaiduoti sodybos teritorijoje. Be to, sodyba siūlo įvairias pramogas tiek suaugusiems, tiek vaikams, tad čia galima smagiai praleisti laiką visai šeimai.

Vaikų erdvė

Didžiulė žaidimų aikštelė lauke ir uždara žaidimų aikštelė Agluonos kavinėje (su auklyte :)), neleis nuobodžiauti ir mūsų mažiesiems!

Apsilankyk

Agluonos Račkauskų sodyba yra vieta, kur kiekvienas lankytojas gali rasti tai, ko jis ieško: nuo skaniausio maisto kavinėje iki ramybės oazės ramiam poilsiui.

mamyste

Realiam gyvenime esam šiek tiek snobės

Esam geros mamos, žmonos, draugės… BET mum patinka “posh” vietos, mandri restoranai,  unikalios patirtys tiek su vaikais, tiek be vaikų. Dalinamės savo mėgstamiausiausiomis “ką veikti” vietomis, su daug video medžiagos Instagrame.