Atostogų parkas – apžvalga

Atostogų parkas – ar verta, kada važiuoti, kainos

“Atostogų Parkas” yra daugiau nei sveikatingumo centras. Čia rasite viską, ko reikia atostogoms, nuo erdvių ir jaukių numerių, iki unikalių SPA procedūrų ir sporto paslaugų.

Atostogų parke –

vandens pramogos visai šeimai visus metus

Atostogų Parkas yra atviras visus metus ir kiekvienam sezonui siūlo savo privalumus. Vasarą galite mėgautis išorės baseinais, terasomis ir kavinių verandomis, o žiemą – šilta pirtimi ir jaukiais numeriais. Tačiau, verta paminėti, kad vasaros sezonas yra labiausiai perkrautas, todėl jei norite ramesnio laiko, rudenį ar pavasarį galite mėgautis mažiau lankytojų ir ramia atmosfera.

Kokios kainos

Kainos “Atostogų Parke” gali svyruoti priklausomai nuo sezonų, paslaugų ir kambarių tipų. Apytiksliai, vienai nakčiai dviviečiame numeryje kaina prasideda nuo 100 eurų, o prabangūs apartamentai gali kainuoti nuo 200 eurų už naktį. SPA procedūros ir pirtys kainuoja papildomai, tačiau dažnai galima rasti įvairių specialių pasiūlymų ir nuolaidų.

Paslaugos ir pramogos

Parkas siūlo platų pasirinkimą pramogų: baseinų kompleksą su įvairiais pirties tipais, SPA procedūras, kurių metu naudojami natūralūs produktai, bei prabangius numerius ir apartamentus, skirtus tiek romantinėms kelionėms, tiek šeimos atostogoms. “Atostogų Parke” galite lankytis sporto salėje, žaisti tenisą, džiaugtis gamtos takais arba tiesiog mėgautis restorano skanėstais.

mamyste

Realiam gyvenime esam šiek tiek snobės

Esam geros mamos, žmonos, draugės… BET mum patinka “posh” vietos, mandri restoranai,  unikalios patirtys tiek su vaikais, tiek be vaikų. Dalinamės savo mėgstamiausiausiomis “ką veikti” vietomis, su daug video medžiagos Instagrame.