Caffeine Palanga: idealus pasirinkimas kavos mėgėjams, darbui ir susitikimams

Šis kavos namelis įsikūręs pačioje Palangos širdyje, toli nuo miesto šurmulio, tačiau pakankamai arti, kad galėtumėte pasinerti į kurorto gyvenimą. Interjeras kviečia atsipalaiduoti: šilti mediniai baldai, stilingi dekoro elementai ir pro langus atsiveriantis vaizdas į jūrą ar žaliąją aplinką.

Caffeine - gera kava, kaip menas

Baristos “Caffeine Palanga” sugeba iš kavos pupelių išgauti visą jų potencialą, pateikdami įspūdingą gėrimų meniu. Nuo švelnių latte iki stiprios espresso ir inovatyvių gėrimų, tokių kaip Nitro kava, kiekvienas kavos mėgėjas ras čia kažką sau.

Susitikimai su draugais - Caffeine Palanga

Ši kavinė yra ne tik kavos entuziastų susibūrimo vieta, bet ir puiki erdvė susitikimams su draugais. Šiltas ir jaukus interjeras, patogūs baldai ir maloni atmosfera sukuria tokias sąlygas, kad laikas čia praleidžiamas tampa tikru malonumu.

Patogu padirbėti - Caffeine Palanga turi internetą

Daugelis šiuolaikinių profesionalų ieško erdvių, kur galėtų ne tik pabėgti nuo biuro rutinos, bet ir efektyviai padirbėti. “Caffeine Palanga” yra vieta, kuri atitinka šiuos kriterijus: stabilus Wi-Fi ir ramus fonas, kuriame galima susikaupti. Mus taip pat galima sutikti čia dirbant. :)

Caffeine Palanga - geras laikas, puikioje vietoje

Caffeine Palanga yra tikras džiaugsmas tiek kavos mėgėjams, tiek žmonėms, kurie ieško patogios vietos susitikimui su draugais ar darbui. Įvairus meniu, strategiškai puiki vieta ir patogios sąlygos darbui padaro šią kavinę idealia vieta bet kokiam gyvenimo tempui.

mamyste

Realiam gyvenime esam šiek tiek snobės

Esam geros mamos, žmonos, draugės… BET mum patinka “posh” vietos, mandri restoranai,  unikalios patirtys tiek su vaikais, tiek be vaikų. Dalinamės savo mėgstamiausiausiomis “ką veikti” vietomis, su daug video medžiagos Instagrame.