Dreverna: Drevernos uostas – ramaus poilsio oazė

Lietuvoje, tarp Kuršių marių ir Drevernos upės yra vieta, kur susikerta istorija, kultūra ir gamta – tai Dreverna ir jos uostas. Šis žvejybos kaimelis ne tik pasižymi unikalia atmosfera, bet yra vienas iš seniausių žvejybos uostų šalyje. Drevernos uostas yra ne tik ekonominės veiklos šaltinis, bet ir vieta, kuri pritraukia turistus iš viso pasaulio.

Drevernos uostas: žvejų tradicijos ir modernumo sankirta

Drevernos uostas yra vienas iš seniausių ir gerai išsaugotų žvejybos uostų Lietuvoje. Uostas ne tik tarnauja, kaip žvejų bazė, bet ir pritraukia turistus iš viso pasaulio. Čia galima pamatyti tradicinius žvejybos laivus, sudalyvauti ekskursijose po Kuršių marias, išbandyti vandens pramogas arba tiesiog mėgautis puikiais užkandžiais ir gėrimais vietinėse kavinėse ir restoranuose.

Drevernos kempingas: patogus poilsis gamtos apsuptyje

Netoli uosto yra Drevernos kempingas. Tai idealus pasirinkimas tiems, kurie nori patogiai praleisti laiką gamtoje. Atsiradus galimybei apsistoti komfortiškuose nameliuose, kempingas tampa populiariu pasirinkimu ne tik tarp šeimų su vaikais, bet ir jaunimo tarpe. Visoje kempingo erdvėje yra puikiai įrengtos poilsio ir pramogų zonos, tad čia niekada nebus nuobodu. Čia rasite baseinų bei vandens atrakcionų. Tad ir vaikai tikrai pasilinksmins!

Drevernos restoranas

Tai puiki vieta šeimos pietums. Taip pat smagu čia atvykti, tiesiog išgerti kavos ir pasigrožėti Drevernos uosto panorama.

Drevernos apžvalgos bokštas: Kuršių marių panorama

Vienas iš Drevernos lankomiausių objektų yra apžvalgos bokštas. Iš jo atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai į Kuršių marias ir aplinkinius kraštovaizdžius. Tai puiki vieta fotografijoms ar tiesiog galimybė pažvelgti į tolimus horizontus.

mamyste

Realiam gyvenime esam šiek tiek snobės

Esam geros mamos, žmonos, draugės… BET mum patinka “posh” vietos, mandri restoranai,  unikalios patirtys tiek su vaikais, tiek be vaikų. Dalinamės savo mėgstamiausiausiomis “ką veikti” vietomis, su daug video medžiagos Instagrame.