Džiugo Namai Palangoje

Pasivaikščiojus Palangos mieste, aplankius parkus ir gražuolę jūrą, labai gera pasimėgauti skania kava bei gardžiais desertais. Jei norite paragauti kokybiškų desertų užsukite į  „Džiugo Namus“. Šis kavos namų ir desertų rojus tampa privaloma sustojimo vieta visiems, norintiems pasimėgauti ypatingu skoniu.

Sūrio Džiugas namai kavinė

„Džiugo Namai“ įsikūrę strategiškai puikioje vietoje – netoli pagrindinių turistinių traukos taškų. Tad čia puiki vieta apsilankyti, po ilgų pasivaikščiojimų po Palangą.

Džiugo parduotuvė

„Džiugo namuose“ yra krautuvėlė kurioje galėsite įsigyti ne tik jų pripažintus, išskirtinio skonio sūrius, bet ir pyragus bei saldainius, kurių gamyboje yra naudojami Džiugo sūriai. Šie išskirtiniai receptai suteikia unikalius, neįprastus skonius jų gaminamai produkcijai.

Džiugo namai - puiki vieta susitikti

Čia puiki vieta susitikti! Visai šalia yra Basanavičiaus gatvė, Gintaro muziejaus parkas, Kurhauzas ir Palangos koncertų salė. Tad sulaukę draugų, išgėrę puodelį kavos, paskanavę deserto galėsite eiti tiesiai į renginį, nes viskas tiesiog ranka pasiekiama!

mamyste

Realiam gyvenime esam šiek tiek snobės

Esam geros mamos, žmonos, draugės… BET mum patinka “posh” vietos, mandri restoranai,  unikalios patirtys tiek su vaikais, tiek be vaikų. Dalinamės savo mėgstamiausiausiomis “ką veikti” vietomis, su daug video medžiagos Instagrame.