Gradiali Palanga

Sanatorija Gradiali

yra puiki vieta tiems, kurie nori atgauti jėgas, pagerinti savo sveikatą ir gerai pailsėti. Čia teikiamos įvairios sveikatinimo ir reabilitacijos paslaugos, taip pat yra galimybė mėgautis natūralia aplinka ir švariu oru.

Gradiali Restoranas

Pasižymi aukšta maisto kokybe ir puikiu aptarnavimu. Čia galima paragauti tiek tradicinių lietuviškų, tiek tarptautinių patiekalų, o profesionalus personalas pasirūpins, kad jūsų maistas būtų ne tik skanus, bet ir sveikas.

Gradiali SPA

Gradiali SPA siūlo platų paslaugų asortimentą tiems, kurie nori atsipalaiduoti ir pagerinti savo savijautą. Čia teikiamos įvairios masažo, kūno ir veido procedūros, taip pat yra pirtys ir baseinai.

Aktyvus Laisvalaikis

Svečiai taip pat gali aktyviai praleisti laiką naudodamiesi sporto salės, baseino ir kitų sporto ir laisvalaikio zonų paslaugomis. Taip pat čia organizuojami įvairūs renginiai ir veiklos, skirtos tiek suaugusiems, tiek vaikams.

mamyste

Realiam gyvenime esam šiek tiek snobės

Esam geros mamos, žmonos, draugės… BET mum patinka “posh” vietos, mandri restoranai,  unikalios patirtys tiek su vaikais, tiek be vaikų. Dalinamės savo mėgstamiausiausiomis “ką veikti” vietomis, su daug video medžiagos Instagrame.