Horizons Lake Resort – apžvalga

 Apsidairykite viduje

Nameliai – stilingi iki smulkiausių detalių. Čia yra virtuvė, kavos aparatas, lounge zona kurioje įrengtas modernus židinys – tobulai tiks keliaujantiems dviese.

Pro langus - nerealus vaizdas

Gyvenimas per metus sukelia įvairiausius iššūkius, todėl kartais yra tiesiog būtina atsipalaiduoti ir atnaujinti jėgas. “Horizons Lake Resort and Spa”, esantis žavingoje Varenos vietovėje, siūlo tokią galimybę. Tai idealus pasirinkimas tiems, kurie nori pasinerti į ramybę, mėgautis prabanga ir gyvenimo malonumais.

Šis kurortas yra tarsi slėptuvė nuo kasdienybės, kur galima pabėgti nuo rutinos ir įsikurti romantiniame dviejų žmonių kampelyje šalia ežero. Čia kiekvieną detalę atidžiai apgalvojo, kad suteiktų jums neįkainojamų akimirkų ir neįprastą patirtį.

Apgalvota iki smulkiausių detalių

Pasitinka ir išlydi patys šeimininkai, komado grilius yra išvalomas kiekvieną dieną už tave – nereikia galvoti apie jokius namų ruošos darbus.  Duodami visi kontakai apie tai, kokie restoranai pristato maistą ir prekes į patį resortą.

Romantika dviems

Viskas čia įrengta taip, kad idealiai tiktų dviems. Romantiški vaizdai, sukūrinė vonia, privatumas. Vaikų ir augintinių nepriima.

Papildomos Pramogos

“Horizons Lake Resort and Spa” išsiskiria ne tik nuostabia aplinka, bet ir aukštos klasės paslaugomis. Jums siūloma pasinaudoti valtimi ir pasivaikščioti po ežerą, iš kurio atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas. Ir tai tik pradžia. Pasibaigus kelionei ežeru, galite atsipalaiduoti saunoje, kurioje dominuoja natūralūs medžiagų atspalviai ir subtilus aromatų mišinys, skatinantis relaksaciją.

mamyste

Realiam gyvenime esam šiek tiek snobės

Esam geros mamos, žmonos, draugės… BET mum patinka “posh” vietos, mandri restoranai,  unikalios patirtys tiek su vaikais, tiek be vaikų. Dalinamės savo mėgstamiausiausiomis “ką veikti” vietomis, su daug video medžiagos Instagrame.