Kadagių slėnis: nepakartojamas gamtos kampelis Lietuvoje

Arlaviškių pažintinis takas

  • Kadagių slėnis ir Arlaviškių pažintinis takas yra vienas ir tas pats objektas.
  • Šį pažintinį taką nesunkiai rasite į Google maps įvedę nuorodą “Kadagių slėnis”, tikrai nesunkiai nuves iki pat stovėjimo aikštelės, kur ir prasidės jūsų kelionė po šį nuostabų pažintinį taką.

Ką pamatysi pažintiniame take?

Tai vienas vaizdingiausių pažintinių takų Lietuvoje, gal net ir pats gražiausias pažintinis takas. Tiesa, jis nėra ilgas, jo atstumas apie 1.3 km., tačiau jų tikrai pakanka, nes esant ten, tikrai ne kartą norėsis sustoti ir pasigrožėti esančiais vaizdais.

Taip pat, vaikščiodami galėsite susipažinti su šios vietos istorija. Čia rasite informacinius stendus kurie jums papasakos apie gyvūnus, kurių dėka atsirado šie kadagynai. Taip pat rasite informacijos apie Kauno marių regioninio parko augalus ir gyvūnus.

Kadagių slėnio maršrutas

Kadagių slėnio maršrutas yra pusžiedžio formos, kurio pabaigoje rasite laiptus, kuriais galėsite nusileisti arčiau Nemuno ir į pažintinį taką pažvelkti iš apačios.

Apžvalgos stotelės

Čia rasite puikiai įrengtų vietų pasimėgauti kraštovaizdžiu ir pasidaryti gražių nuotraukų su artimaisiais.

mamyste

Realiam gyvenime esam šiek tiek snobės

Esam geros mamos, žmonos, draugės… BET mum patinka “posh” vietos, mandri restoranai,  unikalios patirtys tiek su vaikais, tiek be vaikų. Dalinamės savo mėgstamiausiausiomis “ką veikti” vietomis, su daug video medžiagos Instagrame.