Olando Kepurė: kur dangus susitinka su jūra

Olando Kepurė yra viena iš pačių žavingiausių Lietuvos gamtos vietų, esanti Klaipėdos rajone, prie Baltijos jūros. Šis nedidelis, bet itin gražus paplūdimys su smėlio kopomis, aukštu skardžiu ir besidiekiančiu mišku, suteikia neįprastą poilsio patirtį ir kviečia atsipalaiduoti nuo kasdienio gyvenimo triukšmo.

Olando Kepurė kavinė

Ne tik gamtos grožis pritraukia žmones į Olando Kepurę. Šiame stulbinančiame paplūdimyje, esančiame netoli Klaipėdos, taip pat veikia jauki kavinė, kurioje galite atsipalaiduoti ir pasimėgauti nuostabiais vaizdais bei skaniu maistu.

Skardis ir gamtos grožis

Viena iš labiausiai įsimintinų Olando Kepurės vietų yra jos aukštas skardis, kuris siekia net 24 metrus . Skardis atveria nuostabų vaizdą į Baltijos jūrą ir aplink esančią gamtą. Čia galima pamatyti įspūdingus saulėlydžius, kur saulė nusileidžia tiesiai į jūros horizontą.

Olando Kepurė supynės

Olando Kepurėje taip pat galite rasti supynes, kurios yra pakabintos ant senų, gražių pušų. Sėdėdami ant šių supynių, galite mėgautis ramybe, jūros garsais ir vaizdu į skardį. Supynės tapo viena iš populiariausių vietų šioje zonoje ir idealiai tinka tiek romantikams, tiek šeimoms su vaikais.

Olando kepurė Lietuviškos gamtos oazė

Olando Kepurė yra vieta, kurią verta aplankyti norint pajusti gamtos ramybę ir grožį. Skardis ir supynės yra tik du lankytini oblektai iš daugelio kitų kuriuos galite aplankyti Karklėje. Neatsižvelgiant į tai, ar esate vietinis, ar turistas, ši vieta suteiks jums neįkainojamą patirtį ir naujų įspūdžių.

Jei dar nesate aplankę Olando Kepurės, tai puiki proga pamatyti vieną iš gražiausių Lietuvos vietų.

mamyste

Realiam gyvenime esam šiek tiek snobės

Esam geros mamos, žmonos, draugės… BET mum patinka “posh” vietos, mandri restoranai,  unikalios patirtys tiek su vaikais, tiek be vaikų. Dalinamės savo mėgstamiausiausiomis “ką veikti” vietomis, su daug video medžiagos Instagrame.