Pagramančio regioninio parko atradimai

Pagramančio regioninis parkas, įsikūręs tarp Tauragės ir Šilalės. Tai ramus gamtos kampelis, kuriame lankytojai gali pasinerti į Žemaitijos gamtos grožį. Parkas įsikūręs Jūros ir Akmenos upių santakoje ir garsėja savo miškais, piliakalniais ir slėniais. Šioje vietoje pajausite atokvėpį nuo kasdieninio gyvenimo šurmulio.

Pagramantis

Pagramantis – tai nedidelė gyvenvietė, Tauragės rajone, įsikūrusi prie Jūros upės. Miestelis garsėja ne tik savo istorija, bet ir Pagramančio regioniniu parku, kuris traukia gamtos mylėtojus iš visos šalies. Pagramantis yra tarsi vartai į šį regioninį parką, siūlantį lankytojams pažinti gamtos ir kultūros dermę: čia gausu miškų, upių, piliakalnių ir kultūros paminklų.

Pagramančio apžvalgos bokštas

Netoli lankytojų centro įrengtas apžvalgos bokštas, iš kurio atsiveria įspūdinga parko kraštovaizdžio panorama, leidžianti pilnai įvertinti parko natūralų grožį​​.

Pats parkas įkurtas tam, kad išsaugotų gražius takus, miškus ir turtingą natūralią ekosistemą bei kultūrinį paveldą, esantį prie Akmenos ir Jūros upių santakos. Parke yra įvairūs edukaciniai pažintiniai pėsčiųjų takai, įskaitant Plynojos aukštumos pelkę ir Lylavos hidrografinį rezervatą, leidžiantys išsamiai tyrinėti jo įvairiapusišką kraštovaizdį​.

Norintiems aplankyti Pagramančio regioninio parko apžvalgos bokštą, jo adresas yra: Malūno gatvė 2, Pagramantis 73306, Lietuva​​.

Pagramančio kabantis tiltas per Akmeną

Pagramančio kabantis tiltas – tai vienas įdomiausių objektų Pagramančio regioniniame parke. Tai ne tik patogus būdas pereiti per Jūros upę, bet ir puiki vieta grožėtis  kraštovaizdžiu. Tiltas suteikia galimybę iš arčiau pamatyti tekančios upės grožį ir leidžia pasigrožėti parko gamta iš unikalios perspektyvos. Ši vieta tampa ne tik patrauklia ekskursijų dalimi, bet ir populiaria vietove romantikos ieškančioms poroms ar fotografijos entuziastams, norintiems užfiksuoti gamtos stebuklus.

Aplankyk Pagramančio regioninį parką

Pagramančio regioninis parkas yra žaliasis brangakmenis tarp Tauragės ir Šilalės, kuris kviečia atrasti gamtos ir kultūros darną.

Čia naujai pastatytas apžvalgos bokštas atveria kvapą gniaužiančias panoramas.

Kabantis tiltas per Jūros upę – tai tarsi simbolis, jungiantis žmones su gamta. Parkas vilioja lankytojus įvairiais pažintiniais takais ir leidžia pamatyti Žemaitijos grožį visu jo įvairumu.

Tad šią vietą tikrai verta įsitraukti įsavo “ką veikti” sąrašą.

mamyste

Realiam gyvenime esam šiek tiek snobės

Esam geros mamos, žmonos, draugės… BET mum patinka “posh” vietos, mandri restoranai,  unikalios patirtys tiek su vaikais, tiek be vaikų. Dalinamės savo mėgstamiausiausiomis “ką veikti” vietomis, su daug video medžiagos Instagrame.