Palangos baseinas – visais metų laikais

Palangos baseine - geriausi Lietuvos plaukimo treneriai

Ar žinojai, jog Palangos baseine dirba Daną Rapšį treniravusios trenerės Ina Šimeliūnaitė-Paipelienė ir Židrūnė Budrienė? Gali pasiimti privačią pamoką ir plaukti kaip čempionas.

Pagrindiniame baseine - aštuoni 25m. ilgio takai

Pagrindinis baseinas yra skirtas plaukimui. Jis turi aštuonis 25 metrų ilgio takus, kurie yra idealūs tiek pradedančiajam, tiek patyrusiam plaukikui. Šalia jo yra mažesnis baseinas, skirtas vaikams ir pradedantiesiems mokyti plaukti. Įvairių dydžių baseinai yra pritaikyti įvairiems amžiaus ir įgūdžių grupėms, taip pat siūlomi specialūs užsiėmimai, tokie kaip vandens aerobika ar plaukimo pamokos.

SPA zona

Baseine yra SPA zona, kurioje yra sauna, garų pirtis ir hidromasažo baseinas, kurie puikiai tinka po sunkios treniruotės ar ilgos dienos.

Baseine - restoranas, sporto salė ir asmeninės šventės

Baseine yra visiškai įrengtas sporto centras, kuriame galite rasti svarmenis, bėgimo takelius, taip pat kitus įrenginius.

Visame pastate galima rasti visus modernius patogumus, tokius kaip nemokamas Wi-Fi, restoranas, rūbinė, dušai  Personalas yra draugiškas ir pasirengęs padėti bet kokiu klausimu, o patys patogumai yra neįtikėtinai švarūs ir gerai išlaikyti.

Čia taip pat galite švęsti vaikų gimtadienius.

mamyste

Realiam gyvenime esam šiek tiek snobės

Esam geros mamos, žmonos, draugės… BET mum patinka “posh” vietos, mandri restoranai,  unikalios patirtys tiek su vaikais, tiek be vaikų. Dalinamės savo mėgstamiausiausiomis “ką veikti” vietomis, su daug video medžiagos Instagrame.