Svencelė : Jėgos aitvarų ir buriavimo centras

Apsidairykite

Svencelė, esanti Kuršių marių pakrantėje , yra viena iš tų Lietuvos kampelių, kur gamta, tradicijos ir šiuolaikiniai vandens sporto užsiėmimai susilieja į neįprastą, bet žavingą derinį. Nors iš pradžių Svencelė buvo žinoma dėl savo gamtos grožio ir kaimo ramybės, šiandien ji tapo tikru vandens sporto mekos centru. Tad, kviečiame aplankyti Svencelę, dėl užburiančių vaizdų, kurie verčia pasijausti lyg užsienyje. Verta čia apsilankyti, jei ieškai adrenalino ar tiesiog nori patirti naujų potyrių. Taip pat, būtinai apsilankyk jei su šeima nori tiesiog skaniai pavalgyti gražių žmonių ir vaizdų apsuptyje.

Jėgos aitvarų rojus skamba intriguojančiai, tiesa?

Dėl savo geografinės padėties, Svencelėje dažnai vėjuota, todėl tai ideali vieta jėgos aitvarų sportui. Čia reguliariai organizuojami mokymai pradedantiesiems, o patyrusiems sportininkams tai puiki vieta patobulinti savo įgūdžius.

Vandens sporto centrai - išsirink sau tinkamiausią

Šioje vietoje rasite net kelis sporto centrus, kurie Jums pasiūlys platų pasirinkimą paslaugų pagal jūsų norus bei galimybes. Čia galite mokytis ne tik kaituoti, bet ir būriuoti, taip pat Svencelėje yra organizuojamos ir vaikų stovyklos, tad ir mažieji čia ras ką veikti. O ir dėl įrangos nereikia rūpintis, viską galėsite įsigyti vietoje esančiose parduotuvėse arba išsinuomuoti iš vietoje esančių nuomos punktų.

Apgyvendinimas su gražiais vaizdais jaukiam poilsiui

Šioje vietoje galite pasilikti ir ilgiau. Aplink rasite nuostabių apartamentų jaukiam poilsiui su užburiančiais vaizdais pro langą.

Gamtos mylėtojams siūloma atvykti į kempingą, kuris įsikūręs ant Marių kranto! Čia rasite visą reikiamą infrastruktūrą, kokybiškam poilsiui palapinėje arba kemperyje.

Uostas - kelionė vandens takais

Jachtų ir katėrių nuoma Svencelės uoste suteikia puikią galimybę asmeniškai patirti Kuršių marių grožį ir paslaptis. Šis pasirinkimas ypač populiarus tarp turistų ir vandens sporto entuziastų, norinčių paįvairinti savo poilsio ar pramogų planą.

Meat Lovers Svencelė skonis su vaizdu

Sveikas ir sotus maistas tavo lėkštėje ir pasakiški vaizdai aplink. Nėbūtina užsiimti vandens sportu, čia gali atvykti tiesiog skaniai pavalgyti ir smagiai praleisti laiką su šeima ir pažiūrėti, kaip kiti gaudo vėją Kuršių mariose.

mamyste

Realiam gyvenime esam šiek tiek snobės

Esam geros mamos, žmonos, draugės… BET mum patinka “posh” vietos, mandri restoranai,  unikalios patirtys tiek su vaikais, tiek be vaikų. Dalinamės savo mėgstamiausiausiomis “ką veikti” vietomis, su daug video medžiagos Instagrame.