Danės skveras: vaikų žaidimų aikštelė

Vaikų žaidimų aikštelė

  • Vienas iš pagrindinių Danės žaidimų aikštelės privalumų yra jos vieta. Esanti Danės skvere, aikštelė yra supama natūralios gamtos, šalia tekanti Danės upė suteikia gaivą ir ramybę. Tai ne tik puiki vieta vaikams žaisti, bet ir malonus poilsio kampelis tėvams.
  • Įdomūs interaktyvūs žaidimai, čiuožimo kalneliai, mini batutai patiks kiekvienam vaikui.
  • Saugi grindų danga apsaugo vaikus nuo susižalojimų.
  • Žaidimų aikštelė didelė, tad vietos užteks visiems.

Riedlenčių, riedučių ir paspirtukų zona

Riedlenčių, paspirtukų ir riedučių  parko zona yra itin populiarus laisvalaikio praleidimo būdas jaunimui ir sporto entuziastams. Šis parkas apima rampas, laiptus, bortus ir kitas konstrukcijas, kurios skirtos triukams ir akrobatikai atlikti su riedlente paspirtuku ar riedučiais.

Dviračių entuziaztams - dviračių parkas

Dviračių parkas Danės skvere yra puiki vieta dviračių mėgėjams, tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems. Įsikūręs gražioje ir ramioje Danės skvero aplinkoje, šis parkas suteikia lankytojams galimybę ne tik mėgautis dviračių sportu, bet ir grožėtis gamta.

Šio dviračių parko savybės yra pritaikytos įvairiems poreikiams. Čia savo jėgas gali išbandyti visi: nuo paprastų, lygių takų pradedantiesiems ir šeimoms su vaikais, iki sudėtingų kelių su kliūtimis ir kalneliais pažengusiems dviratininkams. Tokia įvairovė leidžia kiekvienam lankytojui rasti tinkamą trasą pagal savo įgūdžius ir pomėgius.

Sporto zona

Sporto zona yra specialiai suprojektuota vieta, skirta įvairiems fizinio aktyvumo, bei amžiaus žmonėms. Ši zona suteikia galimybę žmonėms užsiimti sportu, skatina sveiką gyvenseną ir bendruomeniškumą.

Kavinė Danės skvere

Kavinė Danės skvere yra žavinga vieta, kurioje susipina ramybė ir miesto šurmulys. Įsikūrusi prie pat žaidimų aikštelės, suteikia galimybę mėgautis kava ir stebėti, kaip smagiai laiką leidžia jūsų vaikai.

Danės skvero takais

Danės skveras yra vienas iš žymiausių ir populiariausių atokvėpio vietų Klaipėdos mieste, siūlantis tiek vietiniams gyventojams, tiek miesto svečiams malonią aplinką poilsiui, pasivaikščiojimams ir laisvalaikio praleidimui. Šis skveras yra žinomas dėl savo gražios aplinkos, kurioje galima rasti gausybę želdinių, medžių ir gėlynų, dainuojantį fontaną, laivų alėją bei kitas pramogas.

mamyste

Realiam gyvenime esam šiek tiek snobės

Esam geros mamos, žmonos, draugės… BET mum patinka “posh” vietos, mandri restoranai,  unikalios patirtys tiek su vaikais, tiek be vaikų. Dalinamės savo mėgstamiausiausiomis “ką veikti” vietomis, su daug video medžiagos Instagrame.