Wake parkas: Mad Bay Klaipėda

Tiesinė ir ratinė sistemos

Šioje vietoje jaukiai jausis visi ir pažengę vandenlenčių sporto entuziastai ir tie kuriems dar neteko stovėti ant lentos.

Čia rasite didelę ratinę sistemą, kurioje galėsite mėgautis greitu plaukimu, o gal net ir atliksite triukus ant rampų.

Tiesinė sistema idealus pasirinkimas naujokams, kuriems dar neteko stovėti ant lentos. Tau duos šalmą su ausine iš kurios girdėsi trenerių komentarus, tad išmokti weikinti kur kas lengviau.

Negaliu nepagirti ir ten dirbančių trenerių. Jie tikrai moka įpūsti pasitikėjimo savimi ir greitai pastato ant lentos!

Baras

Po aktyvių vandens pramogų, svarbu atgauti jėgas. Ir kaip gerai, kad tai padaryti galima MadBay bare. Puikus maistas, skanūs kokteiliai ir nerealūs vaizdai ko daugiau reikia!

Pramogos vaikams

Čia net ir patys mažiausi ras ką veikti. Prie pat baro stovi vaikų žaidimų aikštelė, kurioje vaikai tikrai sugalvos ką veikti.

 

Poilsiavietės

Na o jei, nesinori užsiimti vndens sportu, galite smagiai laiką praleisti, ant kranto esančiose poilsiavietėse. Gražūs vaizdai, jauki aplinka, gera kompanija, skanus maistas viskas ko reikia tikram poilsiui!

mamyste

Realiam gyvenime esam šiek tiek snobės

Esam geros mamos, žmonos, draugės… BET mum patinka “posh” vietos, mandri restoranai,  unikalios patirtys tiek su vaikais, tiek be vaikų. Dalinamės savo mėgstamiausiausiomis “ką veikti” vietomis, su daug video medžiagos Instagrame.